1% podatku!

Jeśli znalazłeś się na tej stronie to znaczy, że być może nie przejdziesz obojętnie obok potrzeby wsparcia naszych utalentowanych zawodników w ich karateckich zmaganiach! Nie trzeba wiele, nic to Cię nie kosztuje. Wystarczy przy wypełnianiu PIT wpisać dane z naszej wizytówki umieszczonej poniżej, w załączniku!

panel do wsparcia indywidualnego RENSEI – kliknij i przekaż darowiznę

Podaruj 1% podatku dla super karateków z UKS RENSEI Borzęcin!

To właśnie w UKS RENSEI ćwiczą super karatecy z podwarszawskich miejscowości leżących w otulinie Puszczy Kampinoskiej! Nasza specjalizacja to Karate Olimpijskie WKF, gdzie zdobyliśmy dwukrotnie złoty medal Akademickich Mistrzostw Polski Karate Olimpijskiego WKF (2015/2016 i 2016/2017) w kumite, czyli walce sportowej. Zawodnicy RENSEI zajmują wysokie miejsca zarówno na ogólnopolskich, jak i międzynarodowych turniejach! Jest to możliwe dzięki profesjonalnej i pełnej oddania pracy trenerów – sensei Daniela (5 DAN) i sensei Witka (4 DAN). Klub w swojej długiej historii ma już zapisanych kilkuset wspaniałych zawodników.

Piękna sztuka walki karate jest coraz bardziej widoczna w mediach! Jednak mimo zdobywania coraz większej liczby fanów na całym świecie, jej zawodnicy wciąż poszukują wparcia sponsorów. To właśnie dzięki wsparciu takich życzliwych, wspaniałych ludzi są możliwe dodatkowe szkolenia, wsparcie w opłatach startowych, czy po prostu zakup wymaganego przepisami sprzętu.

Dlatego każde, nawet najdrobniejsze wsparcie UKS RENSEI ma ogromne znaczenie. Dotując dzieci i młodzież nie tylko dajemy im możliwość sportowego rozwoju, ale przede wszystkim budujemy przyszłość! Dziękujemy za zainteresowanie naszą działalnością! Dziękujemy za chęć wsparcia naszej karateckiej rodziny! Dziękujemy za zaufanie!

Ze sportowym pozdrowieniem,
Zarząd Klubu.

[Best_Wordpress_Gallery id=”50″ gal_title=”1 procent”]