EGZAMINY

W dniach 20-21 listopada odbędą się egzaminy kwalifikacyjne Polskiego Związku Karate na stopnie uczniowskie kyu.

Komisja będzie składała się z egzaminatorów krajowych – sensei Daniela Kucharskiego oraz sensei Witka Kucharskiego. Asystować w kumite będą członkowie RENSEI, posiadający dowolne uprawnienia sędziego Polskiego Związku Karate.

Do egzaminu mogą przystąpić wyłączenie te osoby, które mają uregulowane wszystkie składki członkowskie (włączając listopad) oraz uiściły opłatę egzaminacyjną (osoby do 14 lat: 50zł; powyżej 14 lat: 80 zł).

Osoby, których nie ma na liście egzaminacyjnej mają w tych dniach wolne. Egzamin jest otwarty dla widowni, zatem chętnych zapraszamy do oglądania… jednak z zachowaniem należytej ciszy.

Przystąpienie do egzaminu nie jest obowiązkowe.

Poniższy plan dotyczy obydwu dni egzaminacyjnych:

  • 16:50 – 17:00 – wnoszenie opłat egzaminacyjnych
    gotówką – 50 zł/os. do 14 lat; 80 zł – powyżej 14 lat;
  • 17:05 – 17:15 – weryfikacja listy egzaminowanych oraz podział na grupy;
  • 17:15 – 19:00 – egzamin kwalifikacyjny Polskiego Związku Karate
    – białe pasy godz. 17:15 – 17:45

PROPOZYCJE EGZAMINACYJNE:

  • 9.1 kyu / pas biały + 1 czarna belka
    – Jakub Krakowiak
    – Jan Florczak
    – Kaja Garaj
    – Aleksander Fabianowicz
    – Antoni Fabianowicz
    – Kacper Tomaszewski
    – Igor Kowalski
    – Patryk Głowacki
    – Magdalena Sucharska
    – Julia Tomczyk
    – Roman Filarski
    – Kacper Kacprzak
    – Julia Rojek
    – Katarzyna Przybylińska
    – Jan Dutkowski
    – Hela Szłyk
    – Maciej Sałek
    – Krzysztof Dutkowski
  • 9.2 kyu / pas biały + 2 czarne belki
    – Weronika Krakowiak
    – Magdalena Kaczorowska
  • 8.1 kyu / pas żółty + 1 belka
    – Jakub Kęsicki
    – Natalia Kęsicka
    – Oliwia Lepianko
    – Antoni Pytlakowski
    – Bartosz Ciostek
    – Dawid Ciostek
    – Maria Jakubik
    – Szymon Wdowiarek
  • 8.2 kyu / pas żółty + 2 belki
    – Maciej Dunal
    – Wiktor Obłuski
    – Karolina Obłuska
    – Ziemowit Strużyna
    – Tomasz Michalski
    – Maciej Michalski
  • 8.3 kyu / pas żółty + 3 belki
    – Krystian Gmochowski
    – Dominika Woszczenko
    – Jaśmina Budzik
    – Jan Toczyski
    – Hanna Wereska
    – Mateusz Aniszewski
  • 7.1 kyu / pas pomarańczowy + 1 belka
    – Alicja Bartosik
    – Krystian Krzywicki
  • 7.2 kyu / pas pomarańczowy + 2 belki
    – Miłosz Niekało
    – Katarzyna Zając
    – Oliwia Narożnik
    – Aleksander Florczak
    – Filip Zając
  • 7.3 kyu / pas pomarańczowy + 3 belki
    – Jan Nowakowski
    – Mikołaj Działa
  • 7 kyu / pas pomarańczowy
    – Patryk Ciostek
  • 6.1 kyu / pas zielony + 1 belka
    – Natalia Roose
    – Michalina Wojtkowska
  • 6 kyu / pas zielony
    – Aleksandra Cąderek
    – Renata Jakubik
  • 5 kyu / pas niebieski
    – Robert Ciupa
    – Weronika Dzwonkowska