nie. Paź 25th, 2020

Rensei

Uczniowski Klub Sportowy

Mazowiecka Liga w Zaborowie!

14 złotych, 11 srebrnych, 9 brązowych medali i pierwsze miejsce w Klasyfikacji Medalowej klubów w Mazowieckiej Lidze Karate WKF  (2 grudnia 2017).

Celem całorocznej rywalizacji w ramach Mazowieckiej Ligi jest wyłonienie najlepszych zawodników do Kadry Mazowsza Karate WKF.

PEŁNE WYNIKI:

Kata chłopców <2010

  1. Jakub Kęsicki RENSEI Borzęcin
  2. Jarosław Rulewski ATEMI Warszawa

Kata chłopców 2009

  1. Norbert Chutkowski ATEMI Warszawa
  2. Filip Zając RENSEI Borzęcin
  3. Krystian Krzywicki RENSEI Borzęcin
    Alex Parkot                           GROT Chynów
  4. Krystian Śmietanowski FUNADO Piaseczno
    Wiktor Dejneko                    ATEMI Warszawa
  5. Krystian Gmochowski RENSEI Borzęcin
    Oskar Lubański                     ATEMI Warszawa
  6. Ignacy Kasiński FUNADO Piaseczno

Kata chłopców 2008

  1. Kasper Szubski RENSEI Borzęcin
  2. Maciej Kozak ATEMI Warszawa
  3. Bartosz Ciostek RENSEI Borzęcin
    Damian Skrzypczak              GROT Chynów
  4. Krzysztof Makarewicz ATEMI Warszawa
    Bartłomiej Kucharski           KAKIMU Warszawa
  5. Adrian Bogacz FUNADO Piaseczno
    Jan Makarewicz                   ATEMI Warszawa

Kata chłopców 2007-2006

  1. Jakub Klepacki RENSEI Borzęcin
  2. Wojciech Deka FUNADO Piaseczno
  3. Ignacy Struzik KAKIMU Warszawa
    Franciszek Domagała          KAKIMU Warszawa
  4. Mateusz Wojtas FUNADO Piaseczno
    Jan Kacperski                       RENSEI Borzęcin
  5. Jakub Kozak ATEMI Warszawa
    Michał Wiewiór                   FUNADO Piaseczno
  6. Szymon Szczepański ATEMI Warszawa
    Dawid Ciostek                      RENSEI Borzęcin

Kata chłopców 2005-2004

  1. Jakub Dobrzyński RENSEI Borzęcin
  2. Dawid Krzywicki RENSEI Borzęcin
  3. Nikodem Dzbański ATEMI Warszawa
    Antoni Ratyński                    ATEMI Warszawa

Kata chłopców 2003-2002

  1. Michał Bugaj ATEMI Warszawa
  2. Mateusz Vincent ATEMI Warszawa
  3. Marcin Majewski ATEMI Warszawa

Kata chłopców 2001-2000

  1. Krzysztof Niedolistek ATEMI Warszawa
  2. Jakub Kosiński ATEMI Warszawa

 

Kata dziewcząt < 2010

  1. Alicja Bartosik RENSEI Borzęcin
  2. Gabriela Sikorzyńska KAKIMU Warszawa

Kata dziewcząt 2009

  1. Amelia Magdziarz FUNADO Piaseczno
  2. Seta Zejneb ATEMI Warszawa
  3. Laura Ścisłowska GROT Chynów
    Hanna Zaborowska              KAKIMU Warszawa
  4. Wiktoria Rejnus ATEMI Warszawa
    Emilia Wiewiór                    FUNADO Piaseczno
  5. Oliwia Lepianko RENSEI Borzęcin
    Katarzyna Zając                   RENSEI Borzęcin
  6. Maria Jakubik RENSEI Borzęcin
    Jaśmina Budzik                     RENSEI Borzęcin

Kata dziewcząt 2008

  1. Aleksandra Rozmus ATEMI Warszawa
  2. Zuzanna Jamroż KAKIMU Warszawa
  3. Natalia Kęsicka RENSEI Borzęcin

Kata dziewcząt 2007-2006

  1. Michalina Wojtkowska RENSEI Borzęcin
  2. Wiktoria Wieczorkiewicz KAKIMU Warszawa
  3. Aleksandra Kłos ATEMI Warszawa
    Karina Rulewska                  ATEMI Warszawa
  4. Julia Słoniewska GROT Chynów

Kata dziewcząt 2005-2004

  1. Kamila Jeronim ATEMI Warszawa
  2. Hanna Wereska RENSEI Borzęcin
  3. Maria Rutkowska GROT Chynów
    Cristina Wolak                     FUNADO Piaseczno

Kata dziewcząt 2003-2002

  1. Joanna Styczyńska KAKIMU Warszawa
  2. Anita Białecka ATEMI Warszawa
  3. Anita Katryńska FUNADO Piaseczno
    Aleksandra Prachnio            KAKIMU Warszawa
  4. Agnieszka Tylus ATEMI Warszawa

Kata dziewcząt 2001-2000

  1. Karolina Dzienkowska RENSEI Borzęcin
  2. Weronika Dzwonkowska RENSEI Borzęcin

 

Kumite chłopców <2010 (fantom)

  1. Jakub Kęsicki RENSEI Borzęcin
  2. Jarosław Rulewski ATEMI Warszawa
  3. Jan Florczak RENSEI Borzęcin

Kumite chłopców 2009 (fantom)

  1. Krystian Krzywicki RENSEI Borzęcin
  2. Filip Zając RENSEI Borzęcin
  3. Norbert Chutkowski ATEMI Warszawa
    Oskar Lubański                     ATEMI Warszawa
  4. Wiktor Dejneko ATEMI Warszawa
    Alex Parkot                           GROT Chynów
  5. Krystian Gmochowski RENSEI Borzęcin

Kumite chłopców 2008 (fantom)

  1. Kasper Szubski RENSEI Borzęcin
  2. Bartosz Ciostek RENSEI Borzęcin
  3. Damian Skrzypczak GROT Chynów
    Maciej Kozak                        ATEMI Warszawa
  4. Krzysztof Makarewicz ATEMI Warszawa
    Jan Makarewicz                   ATEMI Warszawa

Kumite chłopców 2007-2006 (-35kg)

  1. Mateusz Wojtas FUNADO Piaseczno
  2. Jakub Kozak ATEMI Warszawa
  3. Timofel Serchieiew ATEMI Warszawa
    Julian Żurawski                    FUNADO Piaseczno

Kumite chłopców 2007-2006  (+35 kg)

  1. Jan Kacperski RENSEI Borzęcin
  2. Jakub Klepacki RENSEI Borzęcin
  3. Szymon Szczepański ATEMI Warszawa
    Aleksander Florczak             RENSEI Borzęcin

Kumite chłopców 2005-2004 (open)

  1. Jakub Dobrzyński RENSEI Borzęcin
  2. Nikodem Dzbański ATEMI Warszawa

Kumite chłopców 2003-2002 (open)

  1. Anatol Dębowski FUNADO Piaseczno
  2. Kacper Zalewski FUNADO Piaseczno
  3. Michał Majewski ATEMI Warszawa

Kumite chłopców 2001-2000

  1. Jakub Kosiński ATEMI Warszawa
  2. Krzysztof Niedolistek ATEMI Warszawa

 

Kumite dziewcząt <2010 (fantom)

  1. Alicja Bartosik RENSEI Borzęcin
  2. Magdalena Kaczorowska RENSEI Borzęcin
  3. Helena Szłyk RENSEI Borzęcin

Kumite dziewcząt 2009 (fantom)

  1. Laura Ścisłowska GROT Chynów
  2. Seta Zejneb ATEMI Warszawa
  3. Oliwia Lepianko RENSEI Borzęcin
    Maria Jakubik                      RENSEI Borzęcin
  4. Katarzyna Zając RENSEI Borzęcin
    Jaśmina Budzik                     RENSEI Borzęcin
  5. Wiktoria Rejnus ATEMI Warszawa
    Weronika Krakowiak           RENSEI Borzęcin
  6. Kaja Garaj RENSEI Borzęcin

Kumite dziewcząt 2008 (fantom)

  1. Aleksandra Rozmus ATEMI Warszawa
  2. Natalia Kęsicka RENSEI Borzęcin

Kumite dziewcząt 2007-2006 (open)

  1. Aleksandra Kłos ATEMI Warszawa
  2. Julia Słoniewska GROT Chynów
  3. Wiktoria Wieczorkiewicz KAKIMU Warszawa

Kumite dziewcząt 2005-2004 (open)

  1. Antonina Żurawska FUNADO Piaseczno
  2. Kamila Jeronim ATEMI Warszawa
  3. Maria Rutkowska GROT Chynów
    Hanna Wereska                   RENSEI Borzęcin

Kumite dziewcząt 2003-2002 (open)

  1. Anita Białecka ATEMI Warszawa
  2. Maria Woszczenko RENSEI Borzęcin
  3. Aleksandra Skrzypek FUNADO Piaseczno
    Agnieszka Tylus                    ATEMI Warszawa

Kumite dziewcząt 2001-2000

  1. Karolina Dzienkowska RENSEI Borzęcin
  2. Weronika Dzwonkowska RENSEI Borzęcin

Zawodnicy RENSEI:

  1. Jakub Dobrzyński – kata + kumite
  2. senpai Karolina Dzienkowska – kata + kumite
  3. Dawid Krzywicki – kata
  4. Jakub Klepacki – kata + kumite
  5. Jan Kacperski – kata + kumite
  6. Adam Kacperski – kata + kumite
  7. Katarzyna Zając – kata + kumite
  8. Oliwia Narożnik – kata + kumite
  9. Jan Nowakowski – kata
  10. Mikołaj Działa – kata
  11. Filip Zając – kata + kumite
  12. Aleksander Florczak – kata + kumite
  13. Alicja Bartosik – kata + kumite
  14. Krystian Gmochowski – kata + kumite
  15. Maria Woszczenko – kumite
  16. Krystian Krzywicki – kata + kumite
  17. Mateusz Aniszewski – kata + kumite
  18. Michalina Wojtkowska – kata
  19. Hanna Wereska – kata + kumite
  20. Jakub Kęsicki – kata + kumite
  21. Natalia Kęsicka – kata + kumite
  22. Oliwia Lepianko – kata + kumite
  23. Weronika Dzwonkowska – kata + kumite
  24. Bartosz Ciostek – kata + kumite
  25. Dawid Ciostek – kata
  26. Maria Jakubik – kata + kumite
  27. Maciej Michalski – kata
  28. Weronika Krakowiak – kumite
  29. Kasper Szubski – kata + kumite
  30. Helena Szłyk – kumite
  31. Magdalena Kaczorowska – kumite
  32. Kaja Garaj – kumite
  33. Jan Florczak – kumite

 

Zawodnik staruje i jest klasyfikowany w jednej kategorii wiekowej.

O WIEKU DECYDUJE ROCZNIK- WIEK OSIĄGNIĘTY W DANYM ROKU 2017!!

Jeśli zawodnik wystartuje nie w swoim roczniku odbiera mu się zdobyte punkty!

Proszę podawać aktualne wagi zawodników!!!

Kategorie wagowe będą racjonalnie dopasowane do liczby zawodników

 

PUNKTACJA

Indywidualna

1 miejsce -10 pkt 2 miejsce – 8 pkt 3 miejsce – 6 pkt 5 miejsce- 3 pkt 7 miejsce- 2 pkt Pozostali 1 pkt

Drużynowa:

Wszystkie punkty zdobyte indywidualnie przez zawodników plus 1 miejsce w klasyfikacji medalowej 100 pkt 2- 80 pkt 3 -60 pkt 4- 50pkt 5- 40 pkt  6-30pkt 7-20 pkt 8-10 pkt

W końcowej klasyfikacji w przypadku takiej samej ilości punktów decyduje wyższy wynik podczas turnieju finałowego

Opłaty:
10 zł od zawodnika – WYŁĄCZNIE KIEROWNICY EKIP!!!!

NAGRODY:

Medale i dyplomy

Koniecznie przeczytaj!

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.