Mistrzostwa Łodzi Karate WKF

Kolejny sukces! 🙂

1 wyróżnienie, 1 złoty i 4 brązowe medale Mistrzostw Łodzi Karate Olimpijskiego WKF wywalczyli zawodnicy RENSEI. Po 4 wygranych walkach ZŁOTY MEDAL powędrował do Michaliny Wojtkowskiej w kata 10-11 lat! Wyróżnienie powędrowało do Alicji Bartosik, która okazała się najmłodszym zawodnikiem turnieju. Brązowe medale wywalczyli w repasażach: wspomniana Ala Bartosik (kata <9 lat); Dawid Ciostek (kata 10-11); Marysia Woszczenko (kumite 14-15); Weronika Dzwonkowska (kata 16-17). Brawo!!!

Kasper Szubski tym razem trafił na wyjątkowo kiepskie losowanie, gdyż wszyscy najlepsi zawodnicy znaleźli się wraz z nim w tej samej połówce tabeli. Walki eliminacyjne były więc bardzo emocjonujące, zaś finał…  z góry przesądzony.

Jakub Klepacki dyskusyjnie, według nas, przegrał w repasażu kata o brąz, natomiast stoczył rewelacyjne kumite z mocnym przeciwnikiem w najcięższej wadze +40kg.

Jasiek Kacperski tym razem musiał przyjąć lekcję jednej z najskuteczniejszych technik – gyaku zuki.

Proces zdobywania doświadczenia trwa!!! Każde zwycięstwo przyjmujemy z pokorą, zaś przegraną – jako kolejny szczebelek nauki. Zarówno z wygranych jak i przegranych walk wyciągamy wnioski i walczymy dalej !!!

Dodamy jeszcze, że wśród wszystkich powołanych sędziów na zawody w Łodzi, była czwórka sędziów z RENSEI :

  • sensei Daniel Kucharski (Krajowy B)
  • sensei Witek Kucharski (Krajowy B)
  • sensei Jan Bielawski (Techniczny)
  • senpai Karolina Dzienkowska (Techniczny B)

A już niebawem, Wielki Finał Mazowieckiej Ligi Karate WKF 2017!!!