nie. Paź 25th, 2020

Rensei

Uczniowski Klub Sportowy

Egzaminy

Wyniki

W dniach 26-27 marca odbyły się egzaminy kwalifikacyjne na stopnie uczniowskie kyu.

Na egzaminie stawiło się 61 zawodników, z czego 59 uzyskało wynik pozytywny!
Spośród pozytywnie ukończonych egzaminów – 32 osoby uzyskały maksymalną liczbę punktów 🙂
Spośród osób, które uzyskały maksymalną liczbę punktów – ogłoszono 11 wyróżnień!!!

  • 9.1 kyu / pas biały + 1 czarna belka
    – Juliusz Szłyk – 4/5
    – Gustaw Szłyk – 3/5
    – Laura Birek – 4/5
    – Witold Lewicki – 3/5
  • 9.2 kyu / pas biały + 2 belki
    – Jakub Krakowiak – 4/5
    – Jan Florczak – 4/5
    – Kaja Garaj – 5/5
    – Aleksander Fabianowicz – 4/5
    – Antoni Fabianowicz – 4/5
    – Kacper Tomaszewski – 4/5
    – Patryk Głowacki – 2/5 (n)
    – Magdalena Sucharska – 2/5 (n)
    – Julia Tomczyk – 4/5
    – Roman Filarski – 5/5
    – Kacper Kacprzak – 5/5 (wyróżnienie)
    – Katarzyna Przybylińska – 5/5 (wyróżnienie)
    – Jan Dutkowski – 5/5
    – Helena Szłyk – 5/5 (wyróżnienie)
    – Krzysztof Dutkowski 5/5
    – Mikołaj Nowakowski – 5/5
    – Maksymilian Nowakowski – 5/5
    – Adrian Zientarski – 5/5
  • 9.3 kyu / pas biały + 3 belki
    – Weronika Krakowiak – 6/6
    – Magdalena Kaczorowska – 6/6
    – Maciej Sałek – 6/6
  • 9 kyu / pas biały + 3 belki
    – Marcin Lewicki – 6/6
    – Bogusława Sobiecka – 6/6
  • 8.2 kyu / pas żółty + 2 belki
    – Jakub Kęsicki – 6/6 (wyróżnienie)
    – Natalia Kęsicka – 6/6 (wyróżnienie)
    – Oliwia Lepianko – 6/6
    – Bartosz Ciostek – 5/6
    – Dawid Ciostek – 6/6
    – Maria Jakubik – 6/6
    – Szymon Wdowiarek – 6/6
    – Piotr Przysowa – 4/6
  • 8.3 kyu / pas żółty + 3 belki
    – Maciej Dunal – 6/6
    – Wiktor Obłuski – 4/6
    – Karolina Obłuska – 5/6
    – Tomasz Michalski – 6/6
    – Maciej Michalski – 6/6 (wyróżnienie)
  • 7.1 kyu / pas pomarańczowy + 1 belka
    – Dominika Woszczenko – 5/6
    – Jaśmina Budzik – 4/6
    – Hanna Wereska – 6/6 (wyróżnienie)
    – Mateusz Aniszewski – 6/6
  • 7.2 kyu / pas pomarańczowy + 2 belki
    – Alicja Bartosik – 5/6
    – Krystian Krzywicki 6/6
  • 7.3 kyu / pas pomarańczowy + 3 belki
    – Katarzyna Zając – 5/6
    – Filip Zając – 4/6
  • 7 kyu / pas pomarańczowy
    – Konrad Chwesiuk – 5/6
  • 6.1 kyu / pas zielony + 1 belka
    – Miłosz Niekało – 9/9
    – Jan Nowakowski – 8/9
    – Mikołaj Działa – 9/9
  • 6.2 kyu / pas zielony + 2 belki
    – Michalina Wojtkowska – 12/12 (wyróżnienie)
  • 6.3 kyu / pas zielony + 3 belki
    – Kasper Szubski – 12/12 (wyróżnienie)
  • 6 kyu / pas zielony
    – Patryk Ciostek – 12/12
  • 5.2 kyu / pas niebieski + 2 belki
    – Jakub Klepacki – 12/12 (wyróżnienie)
  • 5 kyu / pas niebieski
    – Maria Woszczenko – 11/12
  • 4 kyu / pas niebieski lub purpurowy
    – Robert Ciupa -12/12
    – Weronika Dzwonkowska – 12/12 (wyróżnienie)
  • 3 kyu / pas brązowy
    – Jakub Dobrzyński – 16/16 (wyróżnienie)
  • 1 kyu / pas brązowy
    – senpai Michał Zając, sędzia Techniczny WKF – 15/16

Gratulujemy!!!

Koniecznie przeczytaj!

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.