sob. Paź 24th, 2020

Rensei

Uczniowski Klub Sportowy

Mazowiecka Liga Karate

Zajmujemy 1. miejsce w klasyfikacji medalowej, zdobywając aż 15 złotych medali!!!

Wielkie brawa dla zawodników za wolę walki, oraz zaangażowanie w treningi!

KLASYFIKACJA MEDALOWA:

1 RENSEI Borzęcin, 15-6-7  (złote-srebrne-brązowe)
2 Atemi Warszawa, 9-13-16
3 UKS Budo Grodzisk Mazowiecki, 3-0-4
4 UKS 5 Funado Piaseczno, 2-0-3
5 Kakimu Warszawa, 1-2-3
6 Grot Chynów, 0-5-4
7 UNSU Ożarów Mazowiecki, 0-3-1

Mazowiecka Liga Karate 2/2018 – 2018-06-02

A1 Kumite chłopców 2011
1 Szłyk Gustaw RENSEI Borzęcin POLAND
2 Szłyk Juliusz RENSEI Borzęcin POLAND

A2 Kumite chłopców 2010
1 Kęsicki Jakub RENSEI Borzęcin POLAND

A3 Kumite chłopców 2009
1 Krzywicki Krystian RENSEI Borzęcin POLAND
3 Nowakowski Mikołaj RENSEI Borzęcin POLAND

A5.1 Kumite młodzików 2005-2006 -45kg
1 Kacperski Jan RENSEI Borzęcin POLAND

A6 Kumite kadetów 2003-2004
5 Dobrzyński Jakub RENSEI Borzęcin POLAND

A7 Kumite juniorów 2001-2002
5 Jakubik Filip RENSEI Borzęcin POLAND

B1 Kumite dziewcząt 2011
1 Przybylińska Katarzyna RENSEI Borzęcin POLAND
3 Szłyk Helena RENSEI Borzęcin POLAND

B2 Kumite dziewcząt 2010
1 Bartosik Alicja RENSEI Borzęcin POLAND
2 Obłuska Karolina RENSEI Borzęcin POLAND

B3 Kumite dziewcząt 2009
3 Jakubik Maria RENSEI Borzęcin POLAND

B5 Kumite młodziczek 2005-2006
2 Wereska Hanna RENSEI Borzęcin POLAND

B6 Kumite kadetek 2003-2004
3 Woszczenko Maria RENSEI Borzęcin POLAND

B7 Kumite juniorek 2001-2002
1 Dzienkowska Karolina RENSEI Borzęcin POLAND

K1 Kata chłopców 2011
1 Szłyk Juliusz RENSEI Borzęcin POLAND
2 Szłyk Gustaw RENSEI Borzęcin POLAND

K10 Kata dziewcząt 2009
3 Jakubik Maria RENSEI Borzęcin POLAND

K11 Kata żaczek 2007-2008
1 Wojtkowska Michalina RENSEI Borzęcin POLAND
5 Kęsicka Natalia RENSEI Borzęcin POLAND

K12 Kata młodziczek 2005-2006
3 Wereska Hanna RENSEI Borzęcin POLAND
7 Woszczenko Dominika RENSEI Borzęcin POLAND

K14 Kata juniorek 2001-2002
1 Dzienkowska Karolina RENSEI Borzęcin POLAND

K2 Kata chłopców 2010
1 Kęsicki Jakub RENSEI Borzęcin POLAND

K3 Kata chłopców 2009
3 Krzywicki Krystian RENSEI Borzęcin POLAND
5 Nowakowski Mikołaj RENSEI Borzęcin POLAND

K4 Kata żaków 2007-2008
1 Szubski Kasper RENSEI Borzęcin POLAND

K6 Kata kadetów 2003-2004
1 Dobrzyński Jakub RENSEI Borzęcin POLAND

K7 Kata juniorów 2001-2002
5 Wojtkowski Kamil RENSEI Borzęcin POLAND
5 Jakubik Filip RENSEI Borzęcin POLAND

K8 Kata dziewcząt 2011
1 Szłyk Helena RENSEI Borzęcin POLAND
2 Przybylińska Katarzyna RENSEI Borzęcin POLAND

K9 Kata dziewcząt 2010
1 Bartosik Alicja RENSEI Borzęcin POLAND
2 Obłuska Karolina RENSEI Borzęcin POLAND

_____________________________________________________
TERMIN
02.06.2018 sobota godzina 10.00 w Ożarowie Mazowieckim
Szkoła Podstawowa nr 1 w Ożarowie Mazowieckim
im. Janusza Kusocińskiego
05-850 Ożarów Mazowiecki, ul. Szkolna 2

Opłaty startowe 20 zł od zawodnika

 

KONKURENCJE

KATA
K 1 chłopcy 2011
K 8 dziewczęta 2011
K 2 chłopcy 2010
K 9 dziewczęta 2010
K 3 chłopcy 2009
K 10 dziewczęta 2009
K 4 Żacy 2007-2008
K 11 Żaczki 2007-2008
K 5 Młodzicy 2005-2006
K 12 Młodziczki 2005-2006
K 6 Kadeci 2003-2004
K 13 Kadetki 2003-2004
K 7 Juniorzy 2001-2002
K 14 Juniorki 2001-2002
Kata dzieci dowolne kata, żacy młodzicy dwa kata na przemian, pozostali wg przepisów WKF

KUMITE
A 1 chłopcy 2011 fantom
B 1 dziewczęta 2011 fantom
A 2 chłopcy 2010 fantom
B 2 dziewczęta 2010 fantom
A 3 chłopcy 2009 fantom
B 3 dziewczęta 2009 fantom
A 4 Żacy 2008-2007
B 4 Żaczki 2007-2008 -35kg/+35kg
A 5 Młodzicy 2006-2005 -45kg/+45kg
B 5 Młodziczki 2006-2005
A 6 Kadeci 2004-2003
B 6 Kadetki 2004-2003
A 7 Juniorzy 2002-2001
B 7 Juniorki 2002-2001

Zawodnik startuje i jest klasyfikowany w jednej kategorii wiekowej.
Zawodnik aby był sklasyfikowany musi wziąć udział w minimum 3 turniejach MLK
O WIEKU DECYDUJE ROCZNIK- WIEK OSIĄGNIĘTY ROKU 2018!!

Jeśli zawodnik wystartuje nie w swoim roczniku odbiera mu się zdobyte punkty.
Proszę podawać aktualne wagi zawodników. Kategorie wagowe będą racjonalnie
dopasowane do liczby zawodników

PUNKTACJA
Indywidualna
1 miejsce -10 pkt 2 miejsce – 8 pkt 3 miejsce – 6 pkt 5 miejsce- 3 pkt 7 miejsce- 2 pkt Pozostali 1 pkt
Drużynowa:
Wszystkie punkty zdobyte indywidualnie przez zawodników plus 1 miejsce w klasyfikacji medalowej
100 pkt 2- 80 pkt 3 -60 pkt 4- 50pkt 5- 40 pkt 6-30pkt 7-20 pkt 8-10 pkt
W końcowej klasyfikacji w przypadku takiej samej ilości punktów decyduje wyższy wynik podczas
turnieju finałowego
Poniżej 4 zawodników rozgrywamy konkurencję systemem „każdy z każdym”

ZGŁOSZENIA DO 31.05.2018
shotokan.ursus@gmail.com TYLKO na formularzu excel –oddzielny załącznik

Koniecznie przeczytaj!

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.