pt. Lip 10th, 2020

Rensei

Uczniowski Klub Sportowy

Wakacje 2018

15. Wakacyjna Akademia Karate RENSEI

Termin: 5-15 lipca 2018
Miejscowość: Mikoszewo k/Stegny. Ośrodek GRZEŚ.
Dokumenty do pobrania na dole strony!

Płatność ratalna

  1. Zaliczka (1): 350zł <28.02.2018
  2. Rata (2): 250 <30.03.2018
  3. Rata (3): 250 <30.04.2018
  4. Rata (4): 250 <30.05.2018
  5. Rata (5): 250 <15.06.2018
  6. Karta kwalifikacyjna – K: <30.05.2018
  7. Regulamin – R: <30.05.2018

LISTA UCZESTNIKÓW:
(w nawiasach nr wpłaconej raty)

  1. Eliza Chwastowska – zapłacono (K)
  2. Laura Birek – zapłacono (K+R)
  3. Hanna Harasimiuk – zapłacono (K)
  4. Wiktor Obłuski – zapłacono (K+R)
  5. Dominika Woszczenko – zapłacono (K)
  6. Maria Woszczenko – zapłacono (K)
  7. Jakub Dobrzyński – zapłacono (K)
  8. Konrad Chwesiuk – zapłacono (K)
  9. Adrian Zientarski – zapłacono (K + R)
  10. Filip Zając – zapłacono (K)
  11. Michalina Wojtkowska – zapłacono (K)
  12. Marysia Jakubik – zapłacono (K+R)
  13. Jakub Klepacki – zapłacono (K+R)
  14. Hela Szłyk – zapłacono (K)
  15. Ala Bartosik (1+2+3) (K+R)
  16. Kasia Przybylińska – zapłacono (K+R)
  17. Kinga Dzienkowska (1 + 2)
  18. Kaja Garaj – zapłacono (K+R)
  19. Jaśminka Budzik – zapłacono
  20. Mikołaj Działa – zapłacono (K+R)
  21. Patryk Głowacki – zapłacono (K+R)
  22. Jakub Krakowiak – zapłacono (K)
  23. Magda Sucharska (1200)
  24. Hania Wereska – zapłacono (K+R)
  25. Miłosz Niekało – zapłacono (K+R)
  26. Jasiek Kacperski – zapłacono (K+R)
  27. Dominika Dzwonkowska – zapłacono (K+R)
  28. Jasiek Nowakowski – zapłacono
  29. Alek Florczak (1+2+3+4) (K)
  30. Jasiek Florczak (1+2+3+4) (K)
  31. Weronika Dzwonkowska – zapłacono (K+R)
  32. Tomek Michalski – zapłacono
  33. Kasper Szubski (1+2+3+4)
  34. Piotrek Przysowa – zapłacono (K)
  35. Oliwia Narożnik – zapłacono (K+R)
  36. Mateusz Pręgowski – zapłacono (K+R)
  37. Mateusz Aniszewski – zapłacono (K+R)
  38. senpai Jakub Marcinkowski – zapłacono (senior)
  39. sensei Kamil Wojtkowski – zapłacono (K)
  40. sensei Ewa Gąsiewska – zapłacono (senior)
  41. sensei Dominik Karczewski – zapłacono (senior) /instruktor Rensei/
  42. sensei Jan Bielawski – zapłacono (senior) /instruktor Rensei/
  43. sensei Karolina Dzienkowska – asystent (1 +2) /instruktor Rensei/
  44. Klaudia Kaczmarek – wychowawca grupy 1
  45. Daria Pokrywczyńska – wychowawca grupy 2
  46. sensei Daniel Kucharski – wychowawca grupy 3 /trener/
  47. dr Anna Kazimierczak-Kucharska – kierownik kolonii

 

DOKUMENTY DO POBRANIA

  1. Karta kwalifikacyjna 2018
  2. Regulamin WAK 2018
  3. Oferta 2018
Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.