Rensei

Uczniowski Klub Sportowy

VII Yamabushi CUP

Pierwszy sukces RENSEI TEAM w nowym sezonie! 🏆
Nasza 7-osobowa ekipa wywalczyła aż 8 medali zajmując w klasyfikacji generalnej klubów – 11 miejsce na 25 drużyn.
Ściany naszych trofeów zostają powiększone o…
  • 2 złote 🥇🥇
  • 3 srebrne 🥈🥈🥈
  • 5 brązowych medali 🥉🥉🥉🥉🥉

Wielkie brawa za zwycięstwo w swoich konkurencjach dla Kasi Przybylińskiej (kumite dz. U8), a także drużyny chłopów 10-11 lat w składzie Jakub Klepacki, Kasper Szubski i Jakub Kęsicki.

Srebrne medale powędrowały tym razem do Jakuba Dobrzyńskiego (kumite ind. chł. 14-15 lat -52kg), Kasi Przybylińskiej (kata ind. dz. U8) i Heli Szłyk (kumite dz. U8).

W repasażach 3 miejsce na podium wywalczyli: Kasia Przybylińska (kata dz U8 białe pasy), Hela Szłyk (kata dz U8), Marysia Jakubik (kata dz. 8-9 lat + kata dz. 8-9 żółte pasy), senpai Jakub Dobrzyński (kata kadetów).

Do klasyfikacji medalowej nie został zaliczony nasz dodatkowy złoty medal w konkurencji kata drużynowego dziewcząt U8, Stało się tak dlatego, ponieważ byliśmy jedynym klubem na zawodach, który zgłosił chęć  rywalizacji w tej konkurencji.