Mazowiecka Liga Karate

Zapraszamy wszystkich zawodników RENSEI do udziału!
Jest to cykl turniejów klasyfikacyjnych do Kadry Wojewódzkiej Karate Olimpijskiego WKF.
 ______________________________________
TERMIN: 24.03.2019 (niedziela)
START: godz. 10:00
OPŁATA: 30 zł, niezależnie od ilości konkurencji
ZGŁOSZENIA: do 21.03.2019, do godz. 24:00
Organizator: Budo Grodzisk Maz.
 ______________________________________
MIEJSCE: Szkoła Podstawowa im. Fryderyka Chopina w Książenicach, ul.Eustachego Marylskiego 3, 05-825 Książenice
  ______________________________________
OSIĄGNIĘCIA:
  1. Kumite chł. 2012
    • 1 miejsce -Aleksander Fabianowicz
    • 3 miejsce – Gustaw Szłyk
    • 3 miejsce – Juliusz Szłyk
  2. Kumite chł. 2011
    • 2 miejsce – Antoni Fabianowicz
  3. Kumite chł. 2010
    • 1 miejsce – Jakub Kęsicki
    • 3 miejsce – Mateusz Adamski
    • 3 miejsce – Jan Balewski
  4. Kumite chł. 2008-2009 (-35kg)
    • 2 miejsce – Kasper Szubski
  5. Kumite chł. 2006-2007
    • 3 miejsce – Jan Kacperski (-45kg)
    • 1 miejsce – Jakub Klepacki (+45kg)
  6. Kumite chł. 2004-2005
    • 3 miejsce – Jakub Dobrzyński
  7. Kumite dz. 2011
    • 1 miejsce – Helena Szłyk
    • 2 miejsce – Hanna Harasimiuk
  8. Kumite dz. 2010
    • 1 miejsce – Karolina Obłuska
    • 2 miejsce – Alicja Bartosik
  9. Kumite dz. 2008-2009 (-35kg)
    • 3 miejsce – Maria Jakubik
  10. Kumite dz. 2004-2005
    • 3 miejsce – Hanna Wereska
  11. Kata chł. 2012
    • 1 miejsce – Juliusz Szłyk
    • 2 miejsce – Gustaw Szłyk
    • 3 miejsce – Aleksander Fabianowicz
  12. Kata chł. 2011
    • 3 miejsce – Antoni Fabianowicz
  13. Kata chł. 2010
    • 1 miejsce – Jakub Kęsicki
  14. Kata chł. 2008-2009
    • 1 miejsce – Kasper Szubski
  15. Kata chł. 2006-2007
    • 1 miejsce – Jakub Klepacki
  16. Kata chł. 2004-2005
    • 1 miejsce – Jakub Dobrzyński
  17. Kata dz. 2011
    • 1 miejsce – Helena Szłyk
  18. Kata dz. 2010
    • 1 miejsce – Alicja Bartosik
    • 3 miejsce – Karolina Obłuska
  19. Kata dz. 2008-2009
    • 3 miejsce – Natalia Kęsicka
  20. Kata dz. 2006-2007
    • 2 miejsce – Michalina Wojtkowska
  21. Kata dz. 2004-2005
    • 3 miejsce – Hanna Wereska
LISTA ZAWODNIKÓW RENSEI
Imię Nazwisko Data urodzenia Kategoria
Aleksander Fabianowicz K1 Kata chłopców 2012
Aleksander Fabianowicz A1 Kumite chłopców 2012
Alicja Bartosik B3 Kumite dziewcząt 2010
Alicja Bartosik K10 Kata dziewcząt 2010
Antoni Fabianowicz K2 Kata chłopców 2011
Antoni Fabianowicz A2 Kumite chłopców 2011
Filip Księżopolski K3 Kata chłopców 2010
Filip Księżopolski A3 Kumite chłopców 2010
Gustaw Szłyk K1 Kata chłopców 2012
Gustaw Szłyk A1 Kumite chłopców 2012
Helena Szłyk K9 Kata dziewcząt 2011
Helena Szłyk B2 Kumite dziewcząt 2011
Jakub Kęsicki K3 Kata chłopców 2010
Jakub Kęsicki A3 Kumite chłopców 2010
Jakub Klepacki K5 Kata młodzików 2006-2007
Jakub Klepacki A5.2 Kumite młodzików 2006-2007 +45kg
Juliusz Szłyk K1 Kata chłopców 2012
Juliusz Szłyk A1 Kumite chłopców 2012
Karolina Obłuska K10 Kata dziewcząt 2010
Karolina Obłuska B3 Kumite dziewcząt 2010
Kasper Szubski A4.1 Kumite żaków 2008-2009 -35kg
Kasper Szubski K4 Kata żaków 2008-2009
Maria Jakubik K11 Kata żaczek 2008-2009
Maria Jakubik B4.1 Kumite żaczek 2008-2009 -35kg
Mikołaj Nowakowski K4 Kata żaków 2008-2009
Michalina Wojtkowska K12 Kata młodziczek 2006-2007
Natalia Kęsicka K11 Kata żaczek 2008-2009
Jakub Dobrzyński K6 Kata kadetów 2004-2005
Jakub Dobrzyński A6 Kumite kadetów 2004-2005
Julian Spiżewski K2 Kata chłopców 2011
Julian Spiżewski A2 Kumite chłopców 2011
Jan Kacperski A5.1 Kumite młodzików 2006-2007 -45kg
Hanna Wereska K13 Kata kadetek 2004-2005
Hanna Wereska B6 Kumite kadetek 2004-2005
Hanna Harasimiuk K9 Kata dziewcząt 2011
Hanna Harasimiuk B2 Kumite dziewcząt 2011
Jan Balewski K3 Kata chłopców 2010
Jan Balewski A3 Kumite chłopców 2010
Oskar Balewski K2 Kata chłopców 2011
Oskar Balewski A2 Kumite chłopców 2011
Katarzyna Przybylińska K9 Kata dziewcząt 2011
Katarzyna Przybylińska B2 Kumite dziewcząt 2011

____________________________________

LISTA SĘDZIÓW RENSEI

  1. Daniel Kucharski – EKF
  2. Witold Kucharski – Referee B
  3. Dominik Karczewski – Judge B
  4. Jan Bielawski – Judge B
  5. Karolina Dzienkowska – Judge C
  6. Kamil Wojtkowski – Judge C

____________________________________

TRENERZY

  • Ewa Gąsiewska
_____________________________________________________
KONKURENCJE KATA CHŁOPCÓW/KATA DZIEWCZĄT
  • K 1 chłopcy 2012 K 8 dziewczęta 2012
  • K 2 chłopcy 2011 K 9 dziewczęta 2011
  • K 3 chłopcy 2010 K 10 dziewczęta 2010
  • K 4 żacy 2009-2008 K 11 żaczki 2009-2008
  • K 5 młodzicy 2007-2006 K 12 młodziczki 2007-2006
  • K 6 kadeci 2005-2004 K 13 kadetki 2005-2004
  • K 7 Junior 2003-2002 K 14 juniorki 2003-2002
  • Kata dzieci -dowolne,żacy i młodzicy -2 kata na przemian, pozostali przepisy WKF.
  • KUMITE INDYWIDUALNEKUMITE CHŁOPCÓW / KUMITE DZIEWCZĄT
  • A 1 chłopcy 2012 fantom B 1 dziewczęta 2012 fantom
  • A 2 chłopcy 2011 fantom B 2 dziewczęta 2011 fantom
  • A 3 chłopcy 2010 fantom B3 dziewczęta 2010 fantom
  • A 4 żacy 2009-2008 -35kg, +35kg
  • B 4 żaczki 2009-2008 -35kg +35kg
  • A 5 młodzicy 2007-2006 -45kg +45kg
  • B 5 młodziczki 2007-2006
  • A 6 kadeci 2005-2004
  • B 6 kadetki 2005-2004
  • A 7 Junior 2003-2002
  • B 7 juniorki 2003-2002

CZAS WALK: Fantom rocznik 2011 i 2012: 15 sek.
Fantom rocznik 2010: 20 sek.
2009-2008: 60 sek.
2007-2006 i 2005-2004: 90 sek.
2003-2002: 120 sek.

O WIEKU DECYDUJE ROCZNIK–WIEK OSIĄGNIĘTY W ROKU 2019!!

Jeśli zawodnik wystartuje nie w swoim roczniku,odbiera mu się zdobyte punkty.

PUNKTACJA Indywidualna:

  • 1 miejsce –10 pkt
  • 2 miejsce –8 pkt
  • 3 miejsce –6 pkt
  • 5 miejsce–3 pkt
  • 7 miejsce–2 pkt
  • Pozostali–1 pkt

Punktacja Drużynowa:

  • Wszystkie punkty zdobyte indywidualnie przez zawodników w klasyfikacji medalowej–plus:
  • 1 miejsce –100 pkt
  • 2 miejsce –80 pkt
  • 3 miejsce–60 pkt
  • 4 miejsce –50pkt
  • 5 miejsce –40 pkt
  • 6 miejsce –30pkt
  • 7 miejsce –20 pkt
  • 8 miejsce –10 pkt

W końcowej klasyfikacji w przypadku takiej samej ilości punktów decyduje wyższy wynik podczas turnieju finałowego.W przypadku jeśli jest poniżej 4 zawodników w danej konkurencji,rozgrywamy tą konkurencję systemem „każdy z każdym”.

NAGRODY: Medale, dyplomy, trofea sportowe.