Mazowiecka Liga Karate

Zapraszamy wszystkich zawodników RENSEI do udziału!
Jest to cykl turniejów klasyfikacyjnych do Kadry Wojewódzkiej Karate Olimpijskiego WKF.
 ______________________________________
TERMIN: 08.12.2019 (niedziela)
START: godz. 10:00
OPŁATA: 30 zł, niezależnie od ilości konkurencji
ZGŁOSZENIA: do środy 04.12.2019, do godz. 23:00
Organizator: Grot Chynów
 ______________________________________
Miejsce:
Hala Sportowa pamięci Jana Pawła II w Chynowie
  ______________________________________

Skład sędziowski – od tej edycji MLK każdy klub będzie delegował 3 osoby (niekoniecznie z uprawnieniami sędziego) posiadające minimum brązowy pas i skończone 17 lat.

Przed turniejem (o godz. 9:00) zostanie przeprowadzony teoretyczny kurs sędziowski dla osób aspirujących do egzaminu sędziowskiego Polskiej Unii Karate. Praktyczna część będzie odbywała się podczas turnieju. Kurs poprowadzi Daniel Kucharski – sędzia międzynarodowy EKF, członek Komisji Sędziowskiej PUK.

Lista zawodników:

  1. Helena Szłyk
  2. Gustaw Szłyk
  3. Juliusz Szłyk
  4. Maria Jakubik
  5. Aleksander Fabianowicz
  6. Aleksander Florczak
  7. Adrian Zientarski
  8. Jan Balewski
  9. Oskar Balewski
  10. Alicja Bartosik
  11. Mateusz Adamski
  12. Mikołaj Nowakowski
  13. Jakub Kęsicki
  14. Natalia Kęsicka
  15. Kasper Szubski
  16. Filip Księżopolski
  17. Jakub Dobrzyński
  18. Hanna Wereska

KONKURENCJE:

KATA CHŁOPCÓW                      KATA DZIEWCZĄT
K 1 chłopcy 2012                        K 8 dziewczęta 2012
K 2 chłopcy 2011                       K 9 dziewczęta 2011
K 3 chłopcy 2010                        K 10 dziewczęta 2010
K 4 żacy 2009-2008                   K 11 żaczki 2009-2008
K 5 młodzicy 2007-2006            K 12 młodziczki 2007-2006
K 6 kadeci 2005-2004               K 13 kadetki 2005-2004
K 7 Junior 2003-2002               K 14 juniorki 2003-2002

Kata dzieci – dowolne,
żacy i młodzicy – 2 kata na przemian,
pozostali przepisy WKF.

KUMITE INDYWIDUALNE
KUMITE CHŁOPCÓW                                         KUMITE DZIEWCZĄT
A 1 chłopcy 2012 fantom                            B 1 dziewczęta 2012 fantom
A 2 chłopcy 2011 fantom                            B 2 dziewczęta 2011 fantom
A 3 chłopcy 2010 fantom                            B3 dziewczęta 2010fantom
A 4 żacy 2009-2008    -35kg, +35kg           B 4 żaczki 2009-2008 -35kg +35kg
A 5 młodzicy 2007-2006 -45kg +45kg       B 5 młodziczki 2007-2006
A 6 kadeci 2005-2004                                 B 6 kadetki 2005-2004
A 7 Junior 2003-2002                                 B 7 juniorki 2003-2002

Czas walk:
Fantom 2012 i 2011: 15 sek.
Fantom 2010: 20 sek.
2009-2008: 60 sek.
2007-2006 i 2005-2004: 90 sek.
2003-2002: 120 sek.

Zawodnik startuje i jest klasyfikowany w jednej kategorii wiekowej.

O WIEKU DECYDUJE ROCZNIK- WIEK OSIĄGNIĘTY W ROKU 2019!!

Jeśli zawodnik wystartuje nie w swoim roczniku odbiera mu się zdobyte punkty.
Proszę podawać aktualne wagi zawodników. Kategorie wagowe będą racjonalnie
dopasowane do zawodników

PUNKTACJA
Indywidualna
1 miejsce -10 pkt 2 miejsce – 8 pkt 3 miejsce – 6 pkt 5 miejsce- 3 pkt 7 miejsce- 2 pkt Pozostali 1 pkt

W końcowej klasyfikacji w przypadku takiej samej ilości punktów decyduje wyższy wynik podczas turnieju finałowego.
Poniżej 4 zawodników rozgrywamy konkurencję systemem „każdy z każdym”.

NAGRODY

Medale, dyplomy, trofea sportowe