wt. Sie 4th, 2020

Rensei

Uczniowski Klub Sportowy

Mazowiecka Liga Karate styczeń!

W dniu 12 stycznia 2020r odbyła się finałowa edycja Mazowieckiej Ligi Karate. Tym razem walczyliśmy w Grodzisku Mazowieckim. 17 zawodników RENSEI zdobyło łącznie 21 medali, w tym 8 złotych, 10 srebrnych i 3 brązowe medale -zajmując drugie miejsce w klasyfikacji medalowej klubów. Jednocześnie zostały ogłoszone wyniki generalne uzyskane przez zawodników w 2019r. Doskonały debiut w roli Sędziego Głównego zawodów miał sensei Witek, który od września posiada najwyższy krajowy stopień sędziowski – REFEREE A.

Nasze wyniki:

  • ZŁOTE MEDALE:
    Aleksander Fabianowicz – kumite chł. 2012
    Aleksander Fabianowicz – kata chł. 2012
    Jakub Kęsicki – kumite chł. 2010
    Jakub Kęsicki – kata chł. 2010
    Jan Kacperski – kumite młodzików (-47kg)
    Maria Jakubik – kumite żaczek (-35kg)
    Kasper Szubski – kata żaków
    Jakub Klepacki – kata młodzików
  • SREBRNE MEDALE:
    Mateusz Adamski – kumite chł. 2010
    Adrian Zientarski – kumite żaków (-35kg)
    Jakub Dobrzyński – kumite kadetów (open)
    Jakub Dobrzyński – kata kadetów
    Helena Szłyk – kumite dz. 2011
    Helena Szłyk – kata dz. 2011
    Alicja Bartosik – kumite dz. 2010
    Alicja Bartosik – kata dz. 2010
    Juliusz Szłyk – kata chł. 2010
    Hanna Wereska – kata kadetek
  • BRĄZOWE MEDALE:
    Oskar Balewski – kumite chł. 2011
    Kasper Szubski – kumite żaków (-35kg)
    Hanna Wereska – kumite kadetek (open)
    Mikołaj Nowakowski – kata żaków

LISTA ZAWODNIKÓW UKS RENSEI:

Imię Nazwisko Kategoria Waga
Aleksander Fabianowicz K1 Kata chłopców 2012
Aleksander Fabianowicz A1 Kumite chłopców 2012 fantom
Alicja Bartosik B3 Kumite dziewcząt 2010 fantom
Alicja Bartosik K10 Kata dziewcząt 2010
Adrian Zientarski K4 Kata żaków 2008-2009
Adrian Zientarski A4.1 Kumite żaków 2008-2009 -35kg 32
Gustaw Szłyk K1 Kata chłopców 2012
Gustaw Szłyk A1 Kumite chłopców 2012 fantom
Helena Szłyk K9 Kata dziewcząt 2011
Helena Szłyk B2 Kumite dziewcząt 2011 fantom
Jakub Kęsicki K3 Kata chłopców 2010
Jakub Kęsicki A3 Kumite chłopców 2010 fantom
Jakub Klepacki K5 Kata młodzików 2006-2007
Jakub Klepacki A5.2 Kumite młodzików 2006-2007 +45kg 62
Juliusz Szłyk K1 Kata chłopców 2012
Juliusz Szłyk A1 Kumite chłopców 2012 fantom
Aleksander Florczak A5.2 Kumite młodzików 2006-2007 +45kg 57
Kasper Szubski A4.1 Kumite żaków 2008-2009 -35kg 33
Kasper Szubski K4 Kata żaków 2008-2009
Maria Jakubik K11 Kata żaczek 2008-2009
Maria Jakubik B4.1 Kumite żaczek 2008-2009 -35kg 29
Mikołaj Nowakowski K4 Kata żaków 2008-2009
Jakub Dobrzyński K6 Kata kadetów 2004-2005
Jakub Dobrzyński A6 Kumite kadetów 2004-2005 62
Mateusz Adamski K3 Kata chłopców 2010
Mateusz Adamski A3 Kumite chłopców 2010 32
Hanna Wereska K13 Kata kadetek 2004-2005
Hanna Wereska B6 Kumite kadetek 2004-2005 51
Jan Balewski K3 Kata chłopców 2010
Jan Balewski A3 Kumite chłopców 2010 fantom
Oskar Balewski K2 Kata chłopców 2011
Oskar Balewski A2 Kumite chłopców 2011 fantom
Maciej Dunal A4.2 Kumite żaków 2008-2009 +35kg 45
Jan Kacperski A5.1 Kumite młodzików 2006-2007 -45kg 45

KONKURENCJE 

KATA CHŁOPCÓW / KATA DZIEWCZĄT
K 1 chłopcy 2012                        K 8 dziewczęta 2012
K 2 chłopcy 2011                        K 9 dziewczęta 2011
K 3 chłopcy 2010                        K 10 dziewczęta 2010
K 4 żacy 2009-2008                    K 11 żaczki 2009-2008
K 5 młodzicy 2007-2006             K 12 młodziczki 2007-2006
K 6 kadeci 2005-2004                 K 13 kadetki 2005-2004
K 7 Junior 2003-2002                  K 14 juniorki 2003-2002
Kata dzieci – dowolne, żacy i młodzicy – 2 kata na przemian, pozostali przepisy WKF.

KUMITE INDYWIDUALNE
KUMITE CHŁOPCÓW / KUMITE DZIEWCZĄT
A 1 chłopcy 2012 fantom                            B 1 dziewczęta 2012 fantom
A 2 chłopcy 2011 fantom                            B 2 dziewczęta 2011 fantom
A 3 chłopcy 2010 fantom                            B3 dziewczęta 2010 fantom
A 4 żacy 2009-2008    -35kg, +35kg           B 4 żaczki 2009-2008 -35kg +35kg
A 5 młodzicy 2007-2006 -45kg +45kg       B 5 młodziczki 2007-2006
A 6 kadeci 2005-2004                                 B 6 kadetki 2005-2004
A 7 Junior 2003-2002                                  B 7 juniorki 2003-2002

CZAS WALK:
Fantom rocznik 2011 i 2012: 15 sek.
Fantom rocznik 2010: 20 sek.
2009-2008: 60 sek.
2007-2006 i 2005-2004: 90 sek.
2003-2002: 120 sek.
Zawodnik startuje i jest klasyfikowany w jednej kategorii wiekowej.

O WIEKU DECYDUJE ROCZNIK – WIEK OSIĄGNIĘTY W ROKU 2019!!

Jeśli zawodnik wystartuje nie w swoim roczniku, odbiera mu się zdobyte punkty. Proszę o podanie aktualnej wagi zawodników. Kategorie wagowe będą racjonalnie dopasowane do zawodników.

PUNKTACJA
Indywidualna:
1 miejsce – 10 pkt

2 miejsce – 8 pkt

3 miejsce – 6 pkt

5 miejsce – 3 pkt

7 miejsce – 2 pkt

Pozostali – 1 pkt

W końcowej klasyfikacji w przypadku takiej samej ilości punktów decyduje wyższy wynik podczas turnieju finałowego.

NAGRODY

Medale, dyplomy, trofea sportowe.

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.