O nas

Witamy na stronie Centrum Edukacyjno-Sportowego RENSEI.

Prowadzimy profesjonalną działalność w zakresie edukacyjno-sportowym od 2004r. Wyróżnia nas wysoka jakość świadczonych usług oraz pełne zaangażowanie w rozwój naszych studentów i zawodników. RENSEI jest odpowiedzią na potrzeby głównie lokalnej społeczności. Naszą markę zbudowaliśmy na sukcesach i zaufaniu, którym obdarzyły nas już setki osób. Dzięki temu, po czternastu latach dynamicznie rozwijającej się działalności, jesteśmy rozpoznawalni w całej Polsce!

Nasz PION SPORTOWY

…to jedna z najlepszych drużyn Karate w wersji olimpijskiej WKF (World Karate Federation) na Mazowszu. Jednak nasze ambicje sportowe zawsze sięgały dużo wyżej, w związku z tym zawodnicy Rensei biorą udział w turniejach Karate WKF w całej Polsce, odnosząc kolejne medialnie głośne sukcesy. To w naszym Klubie ćwiczy aktualna podwójna Akademicka Mistrzyni Karate WKF w kumite kobiet (-61kg) 2016/2017 i 2017/2018, jak również podwójny Mistrz Polski Karate WKF Masters w kumite (-84kg) i kata mężczyzn 50-54 lat.

W Centrum Edukacyjno-Sportowym Rensei treningi i szkolenia związane z Karate WKF prowadzi trójka licencjonowanych trenerów Polskiego Związku Karate, jedynej polskiej federacji karate będącej członkiem Polskiego Komitetu Olimpijskiego. Sześć osób posiada uprawnienia sędziów Karate WKF, dwóch uprawnienia egzaminatorów na stopnie szkoleniowe.

Dla zawodników naszego Klubu organizujemy także treningi personalne, w trakcie których cała uwaga trenera skoncentrowana jest na podopiecznym. Daje to ogromne możliwości rozwoju, a także szybsze i pełniejsze opanowanie technik karate.

Nasi zawodnicy corocznie są laureatami gminnych Stypendiów Sportowych. Aktualnie (2018) mamy 6 stypendystów i aż 2 tytuły Sportowca Roku!

We współpracy z władzami Gminy Stare Babice, GOSiR Stare Babice, a także Starostwa Warszawa-Zachód zorganizowaliśmy 8 edycji Pucharu Mazowsza Karate WKF, oraz 5 edycji Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików Karate WKF (strefa C), promując zarówno sport i zdrowy styl życia, jak również piękną podwarszawską miejscowość Borzęcin Duży.

Zawodnicy Rensei bardzo aktywnie biorą udział w organizowanych przez nas obozach sportowych. Doświadczenie, które zdobyliśmy podczas ich realizacji jest bezcenne.

Nasz PION EDUKACYJNY

…to szeroka gama zajęć językowych, w tym możliwość wyboru zajęć grupowych lub indywidualnych. Uczniów przygotowujemy do szkolnych testów, egzaminów, matury. Dorosłych przygotowujemy do pracy zawodowej, wyjazdu na zagraniczne wakacje, lub po prostu w ramach rozwoju osobistego. Korzystamy przy tym ze środków multimedialnych, Prowadzimy wyjątkową grupę angielskiego od podstaw dla Mam, gdzie spotkania odbywają się w luźnej konwencji przy ciastkach i kawie. Oferujemy konwersacje z native speakerem.

Ponadto organizujemy cykliczne kursy dla dzieci i młodzieży („Pamięć i koncentracja”, „Współpraca w grupie”, itp.), w trakcie których rozwijamy poprzez ćwiczenia w formie zabaw istotne z punktu tematyki zajęć elementy.

Prowadzimy zajęcia nauki gry na gitarze, podczas których nauczymy każdego poprawnych chwytów, bicia gitarowego i obsługi tego instrumentu muzycznego. Jednak ostrzegamy – ten instrument wciąga i jak się raz zacznie.. to później trudno przestać grać 🙂

W naszej ofercie mamy ponadto rozwiązanie zarówno dla tych, którzy mają problemy z matematyką.. jak i dla tych, którzy chcą tylko poszerzyć swoje umiejętności. Zajęcia odbywają się wyłącznie w trybie indywidualnym i gwarantujemy, że na naszych lekcjach nie jest strasznie 🙂 Dba o to nasza doskonale dobrana kadra pedagogiczna!

Aby dopełnić misji naszej działalności przykładamy dużą uwagę do szeroko pojętej kultury, będącej podstawą życia społecznego. W tym celu zapraszamy do naszej siedziby wartościowych i nietuzinkowych ludzi, którzy w formie konferencyjnej przedstawiają interesujące lub kontrowersyjne zagadnienia. Organizujemy wydarzenia, w tym Świąteczne Warsztaty, Ferie z Angielskim i wiele innych!

Wszystkich zainteresowanych naszą ofertą zapraszamy do biura
Borzęcin Duży, ul. Warszawska 725 (1. piętro)
biuro czynne w godzinach:

PONIEDZIAŁEK 14:00 – 18:00
WTOREK 18:00 – 20:00
ŚRODA 18:30 – 20:00
CZWARTEK 18:00 – 20:00
PIĄTEK 14:00 – 20:00

…gdzie przywita Państwa zawsze uśmiechnięta Ola 🙂

telefon: 533-093-093
mail: biuro@rensei.pl
Facebook – kliknij tutaj