Nowy wzór klubowych ocieplaczy

Całkiem niedawno, bo na początku grudnia 2008r odbyło się w Gminie Stare Babice ważne spotkanie. Otóż, wszyscy przedstawiciele organizacji sportowych dotowanych przez Gminę rozliczało się z powierzonych zadań. W zebraniu uczestniczył również nasz Klub, ze względu na współpracę z Borzęcińskim Stowarzyszeniem Kulturalno-Sportowym.

Znaczące sukcesy naszych zawodników w szczególny sposób zostały docenione przez Inspektora ds. Promocji Gminy Stare Babice – panią ALICJĘ SZTYLER. W dość krótkim czasie doszliśmy do porozumienia, dzięki któremu nasz klub otrzymał 30 nowych ocieplaczy. Nowy, obowiązujący wzór:

Bez zmian pozostaje:

  • czarny kolor,
  • złote napisy,
  • zasuwane kieszenie boczne,
  • zasuwana kieszeń wewnętrzna,
  • kołnierze + przedłużenie,
  • rozmiary: M, L, XL

Nowością jest;

  • przód: logo Klubu jest zastąpione logiem Gminy.
  • tył: nowe logo Klubu jest otoczone napisem: KARATE SHOTOKAN – UKS RENSEI BORZĘCIN

Zaraz po zimowej przerwie przystąpimy do rozdawania między zawodnikami nowych ocieplaczy!