Warszawska Olimpiada Młodzieży

W sobotę 25.04.2026 walczyliśmy w Warszawskiej Olimpiadzie Młodzieży.

Bez ani jednej porażki przeszedł zarówno przez kata, jak i przez kumite – Dawid Latushkin 👏👏👏 Niepokonana okazała się również tego dnia Natalia Filiks, dla której był to już drugi turniej bez porażki w konkurencji kata dziewcząt U14 🔥

Ogromne brawa kierujemy do Kaliny Dąbrowskiej, która stoczyła 5 wygranych walk i ukończyła turniej z brązowym medalem. Tym samym kolorem medalu nagrodzony został Natan Janasz w konkurencji kumite chł. U14.

WYNIKI:

🏆🥇 Dawid Latushkin – kata chł. U14

🏆🥇 Dawid Latushkin – kumite U14 (-45kg)

🏆🥇 Natalia Filiks – kata dz. U14

🥉 Natan Janasz – kumite U14 (+55kg)

🥉 Kalina Dąbrowska – kata dz. U14

Każdy start w takich zawodach to nie tylko walka o medal, ale przede wszystkim kolejny krok w rozwoju, kolejne doświadczenie i budowanie charakteru 🔥

Brawa za godne reprezentowanie klubu!