Warszawska Olimpiada Młodzieży
W sobotę 25.04.2026 walczyliśmy w Warszawskiej Olimpiadzie Młodzieży.
Bez ani jednej porażki przeszedł zarówno przez kata, jak i przez kumite – Dawid Latushkin ![]()
![]()
Niepokonana okazała się również tego dnia Natalia Filiks, dla której był to już drugi turniej bez porażki w konkurencji kata dziewcząt U14 ![]()
Ogromne brawa kierujemy do Kaliny Dąbrowskiej, która stoczyła 5 wygranych walk i ukończyła turniej z brązowym medalem. Tym samym kolorem medalu nagrodzony został Natan Janasz w konkurencji kumite chł. U14.
WYNIKI:
![]()
Dawid Latushkin – kata chł. U14
![]()
Dawid Latushkin – kumite U14 (-45kg)
![]()
Natalia Filiks – kata dz. U14
Natan Janasz – kumite U14 (+55kg)
Kalina Dąbrowska – kata dz. U14
Każdy start w takich zawodach to nie tylko walka o medal, ale przede wszystkim kolejny krok w rozwoju, kolejne doświadczenie i budowanie charakteru ![]()
Brawa za godne reprezentowanie klubu!







