Gitara

Zapraszamy do nauki gry na gitarze klasycznej u dyplomowanego muzyka!

Masz w domu gitarę? Nie czekaj, zadzwoń do nas i umów się na pierwszą lekcję! Dołożymy wszelkich starań, abyś już po kilku lekcjach uwierzył w swoje możliwości. A wtedy ten wspaniały instrument stanie się jednym z Twoich najlepszych przyjaciół na całe życie.

Andrzej Kowalski Poznaj Andrzeja, naszego instruktora gry na gitarze, doświadczonego poprzez pracę z dwoma zespołami muzycznymi. Jest on twórcą sukcesu wielu młodych gitarzystów, ludzi z pasją. A przecież, to właśnie pasja kreuje potrzeby zdobywania wiedzy. Sprawia, że melodie grane na instrumencie wypływają prosto z serca. 

W trakcie jednej z naszych ostatnich rozmów Andrzej powiedział: „Każdy może nauczyć się grać, w każdym wieku, wystarczy chcieć. Staram się wydobyć z uczniów to, co najlepsze, przechodzę wraz z nimi przez podstawy, potem coraz trudniejsze ćwiczenia, aż po te bardzo zaawansowane. Ostateczne docieramy do momentu, w którym moim uczniowie są w stanie ruszyć dalej sami, według indywidualnych upodobań i zamysłów, pisząc własną muzyczną historię.”

 

sala muzyczna