Obozy

13 wakOferta Wakacje 2018 – kliknij tutaj

 

Lista osób, informacje, płatności
WAK 2018 – kliknij tutaj

Dokładamy wszelkich starań aby każda Wakacyjna Akademia Karate była przygotowana w profesjonalny sposób. Zgodnie z obowiązującym prawem każdy obóz musi być zarejestrowany w Ministerstwie Edukacji Narodowej i posiadać określone  zezwolenia, uprawnienia, a także dobrze prowadzoną dokumentację. Wypełnienie tych obowiązków skutkuje wydaniem zezwolenia przez Kuratorium Oświaty na zorganizowanie obozu/kolonii. Następnie odpowiednie jednostki kontrolują pracę w zarejestrowanych placówkach. Według polskiego prawa na 20 osób musi przypadać 1 uprawniony wychowawca (ilość osób może jednak ulec zmniejszeniu ze względu na wiek dzieci i dodatkowe czynniki). Zapewniamy nie tylko wysoki poziom treningów, ale przede wszystkim dbamy o prawidłowy rozwój naszych podopiecznych.

Celem naszych obozów jest rozwój sportowy, kształtowanie charakterów i wspaniała zabawa. W naszych dotychczasowych ofertach pojawiały się oprócz tradycyjnych form zabaw (gier, konkursów z nagrodami, meczów, maratonów śmiechu) dodatkowe atrakcje m.in.: paintball, laserowy paintball, łuki, ścianka wspinaczkowa, quady, strzelnica, basen, nauka jeździectwa konnego, przejażdżki bryczką, ogniska z kiełbaskami, wyprawy kajakami i rowerami wodnymi, zajęcia ceramiczne, podchody, całonocne maratony filmowe, jazda gokartami po torze kartingowym itd.

Treningi prowadzimy w systemie 3 lub 4 zajęć dziennie z podziałem na grupy zaawansowania. I tak mamy – poranny rozruch, treningi kata, treningi kumite, treningi indywidualne. W harmonogram treningów wpisane są zajęcia kobudo, a także kurs gestów i komend sędziowskich. Korzystamy z zaplecza sprzętowego – tarcz, łapek, ochraniaczy, broni. Oprócz bazowych treningów prowadzonych na sali organizujemy „specjalne treningi” – w basenach, w lesie, nad morzem, w górach, treningi w nocy… Każdy turnus obowiązkowo kończymy zawodami kata i kumite wyróżniając najlepszych zawodników medalami. Aby zobaczyć krótkie filmy z naszych obozów zapraszamy poniżej!

 

 

Podpisując zgłoszenie udziału w Wakacyjnej Akademii KARATE
zgadzamy się zabrać ze sobą dużą dawkę humoru,
klub zaś gwarantuje wszystkim słoneczną pogodę, dużo atrakcji
i ciężkie treningi!!! 🙂