1,5% z podatku PIT!

Cześć!! Jeśli widzimy się na tej stronie – to może oznaczać, że jesteś zainteresowana/-y wsparciem naszych utalentowanych zawodników w ich karateckich zmaganiach! A do tego wcale nie trzeba wiele i co najważniejsze.. nic to Cię nie kosztuje 🙂 Wystarczy przy wypełnianiu PIT wpisać kilka literek i cyferek z instrukcji umieszczonej poniżej. DZIĘKUJEMY!!!!!!!!!

Z radością informujemy, że dzięki wspólnemu zaangażowaniu uzbieraliśmy kwotę 2439,27 zł z ostatniego rozliczenia podatkowego! Całą uzbieraną kwotę przeznaczymy w obecnym 2024 roku na opłaty startowe naszej Kadry Zawodniczej. Jeszcze raz dziękujemy, że jesteście z nami!

To właśnie w UKS RENSEI ćwiczą super karatecy z podwarszawskich miejscowości leżących w otulinie Puszczy Kampinoskiej! Nasza specjalizacja to Karate Olimpijskie WKF, gdzie zdobyliśmy dwukrotnie złoty medal Akademickich Mistrzostw Polski Karate Olimpijskiego WKF (2015/2016 i 2016/2017) w kumite, czyli walce sportowej. Zawodnicy RENSEI zajmują wysokie miejsca zarówno na ogólnopolskich, jak i międzynarodowych turniejach! Jest to możliwe dzięki profesjonalnej i pełnej oddania pracy trenerów – sensei Daniela (5 DAN) i sensei Witka (4 DAN). Klub w swojej długiej historii ma już zapisanych kilkuset wspaniałych zawodników.

Piękna sztuka walki karate jest coraz bardziej widoczna w mediach! Jednak mimo zdobywania coraz większej liczby fanów na całym świecie, jej zawodnicy wciąż poszukują wparcia sponsorów. To właśnie dzięki wsparciu takich życzliwych, wspaniałych ludzi są możliwe dodatkowe szkolenia, wsparcie w opłatach startowych, czy po prostu zakup wymaganego przepisami sprzętu.

Dlatego każde, nawet najdrobniejsze wsparcie UKS RENSEI ma ogromne znaczenie. Dotując dzieci i młodzież nie tylko dajemy im możliwość sportowego rozwoju, ale przede wszystkim budujemy przyszłość! Dziękujemy za zainteresowanie naszą działalnością! Dziękujemy za chęć wsparcia naszej karateckiej rodziny! Dziękujemy za zaufanie!

Ze sportowym pozdrowieniem,
Zarząd Klubu.