przywiozła 10-osobowa ekipa RENSEI z Mazovia Cup
Ogólnopolskiego Turnieju Karate Olimpijskiego WKF,
który odbył się 1 kwietnia 2017r., w Chynowie.
W zawodach wzięło udział 270 zawodników.

Poziom większości zawodników biorących udział w turnieju był naprawdę wysoki, a każda konkurencja mocno obsadzona. Każdy nasz zawodnik podjął równą walkę z najlepszymi zawodnikami. Brawa dla Krystiana, który jako jedyny z naszej ekipy sięgnął po złoto, okazując się zupełnie bezkonkurencyjny w swojej kategorii.

Blisko podobnego sukcesu były również Marysia Jakubik, Michalinka Wojtkowska i senpai Karolina Dzienkowska. Marysia dzielnie walczyła na fantomie, Michalinka w konkurencji 8-9 lat prezentowała kata z poziomu mistrzowskiego – Jion i Bassai Dai. Senpai Karolina zdobyła w konkurencji kata kadetek najwyższe miejsce ze wszystkich mazowieckich zawodniczek.

W jednej z najliczniejszych konkurencji kata młodzików Jakub Dobrzyński stanął na podium z brązowym medalem, dwa razy na podium stawał Jakub Klepacki w konkurencjach U10. Mimo wspaniałych walk kumite (wygrane 3 walki) nie udało się na podium zmieścić Jaśkowi Kacperskiemu. Być może dlatego, że zawodnik który go pokonał był z innej kategorii wagowej a różnica 10 kg w wieku 10-11 lat ma jednak spore  znaczenie. Podsumowując – brawa dla wszystkich, zrobiliście kawał dobrej roboty 😀

W pracach Komisji Sędziowskiej brało udział 3 sędziów z naszego klubu – sensei Daniel (Krajowy B), sensei Witek (Krajowy B) i sensei Dominik (Okręgowy B).