Sędziowie Karate WKF

UKS Rensei Borzęcin poza świetnymi zawodnikami może pochwalić się również grupą 5 licencjonowanych sędziów. Nasi sędziowie są aktywni zarówno na zawodach krajowych, jak i poza granicami Polski.

W większości nasze publikacje dotyczą fantastycznych wyników uzyskiwanych przez naszych zawodników. Dzisiaj jednak chcielibyśmy przypomnieć Wam o jeszcze jednej mocnej grupie w naszym klubie, a mianowicie o licencjonowanych sędziach Karate WKF. To oni praktycznie w każdy weekend podróżują po Polsce, aby zapewnić rozgrywkom sprawiedliwe i uczciwe wyniki. Ciągłe szkolenie, podnoszenie umiejętności, eliminowanie błędów, niełatwa praca w ciągłym skupieniu.. wszystko to, aby wyłonić najlepszych!

Wśród nich jest również Prezes naszego Klubu – sensei Daniel Kucharski, który pełni również ważną funkcję w Polsce jako Kierownik Makroregionu Wschodniego Polskiej Unii Karate – Polskiego Związku Sportowego zarządzając pracą sędziów aż z 7 województw.

A oto i oni:

  • Daniel Kucharski – sędzia międzynarodowy EKF / kierownik Makroregionu Wschodniego
  • Witold Kucharski – sędzia krajowy Referee A
  • Jan Bielawski – sędzia krajowy Referee A
  • Weronika Dzwonkowska – sędzia okręgowy Judge A
  • Dominika Woszczenko – sędzia okręgowy Judge C