Podsumowanie 2023 roku

Miniony już rok 2023 był dla nas bardzo aktywny. Turnieje, obozy, egzaminy, mnóstwo wyjazdów, szkoleń!! Było mnóstwo sukcesów, zdarzały się też porażki – wszystkie te wydarzenia budują nasze doświadczenie i pozwalają na jeszcze lepsze przygotowanie do kolejnego sezonu.

Dziękujemy za wsparcie naszych zawodników i klubu wszystkim przyjaciołom i instytucjom, w tym między innymi:

  • tym, którzy przeznaczyli swoje 1,5% z podatku dla naszych zawodników
  • Urząd Gminy Stare Babice
  • Starostwo Powiatu Warszawskiego-Zachodniego
  • Ministerstwo Sportu i Turystyki – Program KLUB 2023
  • MyToner.PL
  • FM CLINIC Centrum Medyczne
  • Trawa z Rolki Agnieszka Perz

Dziękujemy wszystkim, którzy nie pojawili się na liście powyżej – a są z nami i zawsze możemy na nich liczyć! Czas na kolejne wyzwania w Nowym 2024 Roku, który już zapowiada się równie aktywnie i ciekawie.