Winter Camp 2024

W dniach 15-20 stycznia 2024r. grupa 24 zawodników UKS RENSEI BORZĘCIN wzięła udział w zimowisku zorganizowanym przez nasz klub w Państwowej Szkole Sztuki Cyrkowej w Julinku.

Tegoroczne ferie dla wszystkich zawodników, którzy wzięli udział w naszym zimowym zgrupowaniu był bardzo aktywnym czasem! Przede wszystkim nasz główny cel – intensywne treningi kata i kumite uwzględniające podział aż na 3 grupy zaawansowania były możliwością dla jednych do zapoznania się z nowymi formami kata, dla innych na utrwaleniu i pogłębieniu wiedzy. Najstarsza grupa wzięła pod lupę wysokie kata Gojushiho Dai, a także kata Sansai. Przeprowadziliśmy również trening na tarczach, gdzie każdy zawodnik mógł sprawdzić moc i technikę swojego uderzenia w praktyce.

Poza ciekawymi treningami braliśmy udział w zimowym zjeździe pontonami z Toru Tubingowego, który sprawił nam wiele śmiechu i radości (choć było całkiem mroźno), przeprowadziliśmy sporo konkursów z nagrodami rzeczowymi, zorganizowaliśmy kilka wieczorów filmowych. Wszyscy uczestnicy zachwyceni byli kuchnią i potrawami serwowanymi przez gastronomię Julinek Park.

Dziękujemy wszystkim za świetną zabawę i już powoli szykujemy się do jubileuszowej 20. Wakacyjnej Akademii Karate RENSEI TEAM w mazurskim Ośrodku Wypoczynkowym PIECKI!

Tymczasem.. do zobaczenia na treningach tuż po feriach! 🙂