Grand Prix Sopot

Grad medali karateków RENSEI podczas GP Karate Sopot!

Złoty medal sensei Ewy Gąsiewskiej!

Dnia 12-05-2018r., 13-osobowa grupa naszych karateków wzięła udział w Grand Prix Karate Sopot – Arawaza Cup. W zawodach tych uczestniczyło ok. 400 zawodników z 24 klubów z Polski, Ukrainy oraz Rosji. Liczna grupa zawodników naszego klubu dzielnie stawiła czoła swoim przeciwnikom. Wszyscy nasi zawodnicy plasowali się dość wysoko, a największym sukcesem poszczycić się może sensei Ewa Gąsiewska, która w konkurencji kumite indywidualne seniorek OPEN, wygrywając wszystkie walki zdobyła złoty medal!

W walce półfinałowej Ewa pokonała reprezentantkę Polski z Mistrzostw Europy w Sochi 2018. Brawo!!!! Sensei Ewa jest ponadto aktualną Akademicką Mistrzynią Polski w tej konkurencji i to już drugi raz z rzędu!

W sobotnich zawodach, oprócz złotego medalu sensei Ewy, nasi zawodnicy zdobyli jeszcze 4 srebrne medale oraz 9 brązowych. Klub uplasował się w Klasyfikacji Medalowej na wysokim 14. miejscu!!!

Srebne medale zdobyli:

sensei Ewa Gąsiewska w konkurencji kumite indywidualne Seniorki 18 lat + (-61kg),

Alicja Bartosik w konkurencji kata ind. Dziewcząt 8 lat,

Katarzyna Przybylińska w  konkurencji kata ind. Dziewcząt 7 lat,

drużyna dziewcząt w składzie: Maria Jakubik, Katarzyna Przybylińska, Helena Szłyk w konkurencji kata drużynowe dziewcząt 9 lat i mniej.