Podsumowanie III Ogólnopolskiego Turnieju Karate

Kolejny olbrzymi sukces klubu RENSEI KARATE DOJO na arenie krajowej!

Tym razem 15-osobowa reprezentacja w składzie: Ewa Gąsiewska, Paweł Oracz, Dominik Karczewski, Konrad Rusztecki, Patrycja Grzegorczyk, Sebastian Grzegorczyk, Michał Karczewski, Julia Ratyńska, Michał Rudnik, Patryk Rudnik, Damian Charlak, Katarzyna Koziołek, Maria Koziołek, Jakub Marcinkowski oraz Bartłomiej Kozaryna – skonfrontowała swoje umiejętności z najlepszymi zawodnikami w Polsce.

Turniej odbył się na Hali Sportowej Pamięci Jana Pawła II w Chynowie. Emocje podnosił zarówno sportowy poziom obecnych na hali zawodników jak i cenne nagrody – oryginalne plecaki ADIDAS z haftem „KARATE WKF” oraz piękne puchary i mnóstwo lśniących medali.  Naszych 15 reprezentantów zdobyło łącznie 16 medali, plasując się w ogólnej klasyfikacji klubów w czołówce. Z trybun zaś, naszych młodych karateków dopingowali rodzice w klubowych T-shirtach przygotowanych przez p. Krzysztofa Harasimiuka (zdjęcie w galerii)!

Z największą przyjemnością przedstawiamy naszych medalistów:

złote medale: Ewa Gąsiewska, Paweł Oracz

srebrne medale: Ewa Gąsiewska, Julia Ratyńska

brązowe medale: Jakub Marcinkowski, Konrad Rusztecki, Damian Charlak, Ewa Gąsiewska, Julia Ratyńska, Paweł Oracz, Dominik Karczewski, Katarzyna Koziołek, Maria Koziołek, Patrycja Grzegorczyk

Na specjalne wyróżnienie zasługuje także Patryk Rudnik, który dosłownie otarł się o podium zajmując 4 miejsce (trzy wygrane walki) w konkurencji kata indywidualne dzieci 9 lat i młodszych. A były to jego… pierwsze zawody!

Po raz pierwszy brali udział w zawodach również Bartłomiej Kozaryna oraz Michał Rudnik – jesteśmy dumni i czekamy na kolejne występy!

Zwycięzcom raz jeszcze serdecznie GRATULUJEMY, a wszystkim zawodnikom życzymy wielkich sukcesów!!!

OSS!