Podsumowanie Mistrzostw Łodzi Karate WKF

W tegoroczne Mikołajki jedni dostawali prezenty, a inni musieli sobie o nie ciężko powalczyć 🙂

Reprezentacja naszego klubu skonfrontowała umiejętności w sercu polskiego karate – Łodzi. To właśnie w tym mieście zajęcia prowadzi trener kadry narodowej karate shihan Janusz Harast (6 DAN), to właśnie tam od wielu lat organizowane są wielkie międzynarodowe turnieje ściągające rzesze karateków z całej Europy.

W skład reprezentacji naszego klubu na Otwarte Mistrzostwa Łodzi WKF weszło łącznie 12 osób. Postawa zawodników oraz umiejetności i doświadczenie zostały nagrodone aż 11 medalami w kilku konkurencjach. Najlepiej zaprezentowała się nasza multimedalistkaEwa Gąsiewska, która w przepięknym stylu pokonała nie tylko łódzkie, ale i kolejne krajowe zawodniczki – ostatecznie przegrywając w finale zaledwie 2:1

Nasze medale:

 1. Ewa GĄSIEWSKA – II miejsce kata ind. 98-96, III miejsce kata druż. 98-96
 2. Dominik KARCZEWSKI – II miejsce kata druż. 98-96
 3. Paweł ORACZ – II miejsce kata druż. 98-96
 4. Tomasz TOŁOCZKO – II miejsce kata druż. 98-96
 5. Antoni HARASIMIUK – III miejsce kata druż. 98-96
 6. Michał RUDNIK – III miejsce kata druż. 98-96
 7. Patryk RUDNIK – III miejsce kata druż. 98-96
 8. Kamil ŁOZDOWSKI – III miejsce kata druż. 98-96
 9. Konrad RUSZTECKI – III miejsce kata druż. 98-96
 10. Sebastian GRZEGORCZYK – III miejsce kata druż. 98-96
 11. Patrycja GRZEGORCZYK i Dobrosława KRÓL zaliczyły kolejny występ, tym razem jednak nie zdobywając medalu. Pamiętajmy, że każda przegrana jest tylko krokiem naprzód na drodze naszego rozwoju!

Na zawodach nie mogło oczywiście zabraknąć św. Mikołaja, który rozdawał wszystkim drobne upominki. Miłym akcentem było również wręczenie trenerowi Danielowi Kucharskiemu podziękowań za obsługę sędziowską mistrzostw.

Organizatorom serdecznie dziękujemy za ciepłe przyjęcie,
zawodnikom
natomiast, tradycyjnie życzymy
kolejnych wielkich osiągnięć!

OSS!