Podsumowanie V Ogólnopolskiego Turnieju Karate

W dniu 14 marca 2009r. odbył się V Ogólnopolski Turniej Karate WKF – Mazovia Cup 2009 w Chynowie. W Mistrzostwach wzięło udział przeszło 200 najlepszych zawodników WKF z Polski. Nasza reprezentacja liczyła 13 zawodników: Ewa Gąsiewska, Dominik Karczewski, Konrad Rusztecki, Kamil Łozdowski, Paweł Oracz, Karolina Dzienkowska, Michał Karczewski, Wiktor Sumka, Julia Ratyńska, Sebastian Grzegorczyk, Weronika Paź, Patrycja Grzegorczyk, Antoni Harasimiuk.

Nasz klub zdobył łącznie 10 medali.

Z wielką przyjemnością przedstawiamy osiągnięcia naszej reprezentacji:

  • srebrne medale: Ewa Gąsiewska (x2);
  • brązowe medale: Karolina Dzienkowska (x2), Ewa Gąsiewska, Patrycja Grzegorczyk, Weronika Paź, Paweł Oracz, Dominik Karczewski, Konrad Rusztecki.

Duże brawa i wyróżnienie należą się naszej Ewie, która po raz kolejny osiągnęła wielki sukces walcząc z najlepszymi zawodniczkami Polski w najbardziej prestiżowych konkurencjach kata i kumite (2 srebrne medale). W szczególny sposób gratulujemy również startu naszej najmłodszej reprezentantce Karolinie! Tradycyjnie wszystkim zawodnikom RENSEI KARATE życzymy kolejnych wielkich sukcesów, jednocześnie przypominając iż karate to nie tylko zawody. Karate jest sztuką walki, która przez setki lat istniała bez żadnych zawodów! Nie oceniajmy siebie na podstawie turnieju, ale na podstawie rzeczywistej pracy i motywacji do treningów. Jeśli ćwiczymy i przy okazji zdobywamy medale to świetnie, ale jeśli nie zdobywamy medali a ćwiczymy to również świetnie! Uprawianie sztuki walki karate ma służyć rozwojowi naszych charakterów, o czym w naszym skromnym klubie zawsze będziemy przypominać!

Oss!!