Gitara

Zapraszamy do nauki gry na gitarze u dyplomowanego muzyka!

Masz w domu gitarę? A może planujesz ją dopiero kupić i nie wiesz gdzie mógłbyś podjąć naukę? Już nie musisz daleko szukać, tracić cenny czas na przejazdy i postoje w korkach. Jesteśmy blisko, w sercu Borzęcina Dużego przy ul. Warszawskiej 725, nad sklepem.

Zapraszamy do nauki gry na gitarze klasycznej u dyplomowanego muzyka!

Andrzej Kowalski Poznaj Andrzeja, naszego instruktora gry na gitarze, doświadczonego poprzez pracę z dwoma zespołami muzycznymi. Jest on twórcą sukcesu wielu młodych gitarzystów, ludzi z pasją. A przecież, to właśnie pasja kreuje potrzeby zdobywania wiedzy. Sprawia, że melodie grane na instrumencie wypływają prosto z serca. 

W trakcie jednej z naszych ostatnich rozmów Andrzej powiedział: „Każdy może nauczyć się grać, w każdym wieku, wystarczy chcieć. Staram się wydobyć z uczniów to, co najlepsze, przechodzę wraz z nimi przez podstawy, potem coraz trudniejsze ćwiczenia, aż po te bardzo zaawansowane. Ostateczne docieramy do momentu, w którym moim uczniowie są w stanie ruszyć dalej sami, według indywidualnych upodobań i zamysłów, pisząc własną muzyczną historię.”

 

sala muzyczna

 

Nie czekaj, skontaktuj się z nami i umów na pierwszą lekcję, czekamy na Twoją wiadomość:
– pod numerem telefonu: 533-093-093
– pod adresem: biuro@rensei.pl