|

Grand Prix Mazovia 2023

Sukces medalowy!!! 2 złote, 4 srebrne i 6 brązowych medali zdobyli nasi zawodnicy podczas GRAND PRIX Mazovia Karate WKF!! Wynik ten uplasował nasz klub na wysokiej 8. pozycji w klasyfikacji medalowej klubów.

W sobotę 21 października 2023r. mieliśmy zaszczyt zorganizować jedne z największych zawodów karate w województwie mazowieckim. W zawodach wzięło udział 18 klubów z Polski i Ukrainy 🇵🇱🇺🇦 Na dole strony pełne wyniki naszych zawodników, a także galeria zdjęć z tego fantastycznego wydarzenia!

W oficjalnym otwarciu Grand Prix, a następnie dekoracji zwycięzców uczestniczył Przewodniczący Rady Gminy Stare Babice Pan Krzysztof Szuba, który w powitalnej mowie podkreślił, iż każdy z przybyłych zawodników już jest zwycięzcą. Dziękujemy za wsparcie oraz zaangażowanie w życie sportowe dzieci i młodzieży Gminy Stare Babice.

Dzięki profesjonalizmowi kierownictwa GOSiR Stare Babice oraz pomocy wielu wspaniałych Renseiowych zawodników i przyjaciół klubu całe wydarzenie zostało przeprowadzone bardzo sprawnie. Wśród wszystkich uczestników turnieju zostały rozlosowane nagrody: myszki komputerowe, głośniki bluetooth, słuchawki, monitory i wiele innych!

Lista medalistów UKS RENSEI BORZĘCIN:

ZŁOTE MEDALE:

🏆🥇Natalia Filiks, kata dz. U12

🏆🥇Mikołaj Nowakowski, kata chł. U18

SREBRNE MEDALE:

🥈Dawid Latushkin, kata chł. U12

🥈Hanna Harasimiuk, kata dz. U14

🥈Hanna Harasimiuk, kata dz. U16

🥈Zofia Mączyńska, kata d. U8

BRĄZOWE MEDALE:

🥉Stanisław Mączyński, kata chł. U10

🥉Franek Mączyński, kata chł. U12

🥉Mikołaj Nowakowski, kata chł. U16

🥉Natalia Filiks, kata dz. U14

🥉Helena Szłyk, kata dz. U14

🥉Helena Szłyk, kata dz. U16